Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 27.10.2011 09:23:57 

ZÁNOVNÍ GASTROZAŘÍZENÍ ŠPIČKOVÉ KVALITY!

ÚKLIDOVÉ A ČISTÍCÍ STROJE

ÚKLIDOVÁ A ČISTÍCÍ TECHNIKA ...

WAP ALTO SSE 350                                                                                                                                                             PC: 59 000 Kč.  Nyní 27 000 Kč.

Malý a šikovný pomocník pro čistění podlahových ploch. Stroj je vybaven sacími lištami před i za kartáči, lze ho doplnit i ručním adaptérem na čistění kobercových ploch, výkonná turbína, flexibilní nádrž na nečistoty / čisticí roztok. Možnost použití padů.

 

 Velikost padu / kartáče   2 x 165   mm
  Pracovní šířka   330   mm
  Šířka sací lišty   380   mm
  Pracovní rychlost   4   km/h
  Pracovní výkon   1320   qm/h
  Obsah nádrže   10 / 12   l
  Napětí   230   V
  Příkon   200 + 900   W
  Počet otáček kartáčů   200   ot/min
  Hmotnost   22   kg

 

 

KÄRCHER BR/D/ 550 XL BAT                                                                                                                                  PC: 260 000 Kč. Nyní 90 000 Kč.

Podlahový mycí automat s odsáváním, který je vybaven diskovým drhnoucím kartáčem. Hodinový výkon: až 2 400 m2. Přítlak kartáče: 37 g/cm2. Pracovní šířka kartáče: 64 cm, pracovní šířka sacího oblouku: 85 cm. Hmotnost: 230 kg.

  

 

 

 

  

 

 

Podlahový mycí automat s odsáváním, který je vybaven diskovým drhnoucím kartáčem. Stroje BD jsou vybaveny dvěma tanky na vodu. Za bočními stěnami stroje, po obou stranách, je umístěn tank na čistou vodu s čistícím médiem. Uvnitř stroje, pod jeho poklopem, je umístěn tank na znečištěnou vodu. Tento tank je navíc rozdělen přepážkou, která zabraňuje přelévání vody při transportu.
Čistá voda je ke kartáčům přiváděná u všech typů BD samospádem. Čistá voda se do stroje nalévá horní části, po odklopení krytu stroje. Použitá voda je ze stroje vylévána pomocí vypouštěcí hadice, která je umístěna v zadní části stroje.
Zcela vzadu, ve spodní části je umístěna odsávací lišta s gumovými stěrkami, která je napojena na odsávací systém, jehož hnacím médiem je sací turbína, umístěná ve stroji.
Veškeré ovládací prvky jsou umístěny na ovládacím panelu stroje, který je umístěn u rukojetí stroje. Na ovládacím panelu lze mechanicky regulovat množství spouštěné vody, dá se vypínat nebo zapínat sací turbína a celkově zapínat nebo vypínat stroj. Kartáčovací hlava se spouští a zapíná pomocí nožního pedálu, umístěného v zadní části stroje. Sací lišta se spouští ručním uvolněním, které je rovněž v zadní části stroje. 

 

 

 DALŠÍ TECHNIKA V NABÍDCE: 

TOPlist